Zdrowie, diety, odchudzanie.

  dieta.a51.pl - Twój sposób na zdrowie i urodę - Twoja dieta - Twój sposób na odchudzanie.
Dieta, odchudzanie, zdrowie, uroda -
strona główna
Artykuły
Zanim zdecydujesz się na dietę.
Jak się odchudzić na długo?
Kilka zasad skutecznej diety
Oczyszczamy się
Próg wagi
Fakty i mity o odżywianiu
Diety cud
Diety
SPRAWDŹ SWOJE BMI
Czy wiesz że?
Sport - zdecydować się na ...
Sport - zdecydować się na ..cz2
Cellulit
Cellulit - zabiegi kosmetyczne i dieta
Cellulit - ćwiczenia
Ty kontra cellulit
Masaż pomocny przy walce z cellulitem
SłowniczekSŁOWNICZEK - dieta, odchudzanie, zdrowie, uroda
Słowniczek - dieta, odchudzanie, zdrowie, uroda:

ˇ BODY DETOX - zabieg, podczas którego możesz pozbyć się toksyn z organizmu. Komórki niezdolne do samooczyszczania się zatrzymują szkodliwe produkty przemiany materii. Body detox ma za zadanie obniżyć poziom toksyn w organizmie, jest odpowiedzialny za dopływ energii, usprawnienie pracy narządów wewnętrznych oraz krążenia. Dodatkowo zyskujemy szybszą przemianę materii i poprawę krążenia. Koszt zabiegu: 40 - 60 zł, wykonywany w serii kilku zabiegów.
ˇ Czerwona herbata PU - ERH - cudowna oczyszczająca herbatka. Wspomaga trawienie, pracę wątroby, obniża poziom złego cholesterolu. Naturalny spalacz tłuszczów.
ˇ Liposukcja - zabieg operacyjny polegający na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Operacja trwa przeważnie kilka godzin i konieczne jest zastosowanie po niej specjalnej bielizny uciskającej mającej na celu uniknięcie efektu obwisłej skóry. Efekty widać po kilku lub kilkunastu tygodniach. Koszt - w zależności od partii ciała, z której chcemy usunąć tłuszcz - kilka tysięcy złotych.
ˇ Endermologia - masaż lekarski przy pomocy specjalnej nakładki wyposażonej w wypustki sterowane komputerowo. Przyczynia się do zwiększenia przemiany w komórkach i aktywności układ krwionośnego i limfatycznego, a w efekcie do zmniejszenia zawartości tłuszczu. Zabieg trwający pół godziny należy powtórzyć kilka razy. Koszt jednego zabiegu: 150 zł.
ˇ Drenaż limfatyczny - jest to masaż pompująco - ugniatający wykonywany ręcznie bez użycia kremów, który pobudza krążenie i polecany jest przy cellulicie. Masaż ten polega na przepychaniu limfy odpowiednimi ruchami w kierunku serca i węzłów chłonnych. Po takim zabiegu skóra staje się bardziej jędrna. Przed zabiegiem należy sprawdzić, czy masażysta go wykonujący ma certyfikat, bowiem masaż ten jest dość specjalistyczny i nieobojętny dla zdrowia. Koszt masażu: około 100 zł.
ˇ Slide Sttyle - jest to drenaż limfatyczny przy pomocy specjalnych rękawów. Po ich założeniu, wpompowywane jest powietrze pod ciśnieniem. Delikatne fale uciskowe przepływają od palców stóp aż do pośladków udrażnia płyny ustrojowe. Koszt zabiegu: 100 - 150 zł. W celu odpowiednich efektów wykonywać się go powinno kilkakrotnie.
ˇ Guam - Wmasowywanie w miejsca objęte cellulitem papki z alg morskich zmieszanych z olejkami aromatycznymi. Wysmarowane ciało owija się nastepnie w folię - przezroczystą i termoizolacyjną - a następnie w koc termiczny i czeka około 1 godziny. Dzięki temu zabiegowi skóra stanie się bardziej napięta, jędrna, cellulit stanie się mniej widoczny. Koszt 50-150 zł za jeden zabieg.
ˇ Elektrostymulacja - stymulacja pracy mięśni za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w punktach ciała, gdzie znajdują się mięśnie. Koszt zabiegu: około 30 zł.
ˇ Body wrapping - zabieg kosmetyczny polegający na nałożeniu specjalnego kremu wyszczuplającego na ciało, które następnie owija się w folię i przykrywa kocem elektrycznym, który ma za zadanie rozgrzać ciało. Zabieg ten pozwala stracić kilka centymetrów w obowdzie ciała (jeden zbieg pozwala stracić nawet 3 cm), pojędrnia skórę, likwiduje nierówności. Kosmetyczka przed zabiegiem mierzy obwody ciała, które porównuje z wynikami po zabiegu. Zabieg ten rozluźnia przede wszystkim strukturę grudek i poprawia ukrwienie skóry. Zmniejsza się objętość kształtów, ale należy pamiętać, że waga pozostaje na tym samym poziomie.
ˇ Agyptos - zabieg kosmetyczny polegający na owinięciu ciała bandażami nasączonymi mieszaniną osadów oceanicznych i ekstraktów z roślin. W przypadku tego zabiego wykorzystywana jest drenażowa technika zawijania całego ciała. Zabieg wyszczupla sylwetkę, redukuje w duzym stopniu cellulit, pozwala pozbyć się toksyn z organizmu, a dodatkowo wspomaga leczenie łuszczycy. Zabieg ten powinien być wykonywany w seriach po 3-4 zabiegi, wykonywanych w odstępach nie dłuższych niż 7 dni. Koszt jednego zabiego od 200 do 500 zł.
ˇ Zabieg cynamonowo - algowy - polega na nałożeniu na ciało kremu z kwasami AHA, liposomami, wyciągiem z cynamonu, bluszczu oraz alg, następnie owinięciu ciała folią i przykryciu kocem elektrycznym na ponad pół godziny. Zabieg wyszczupla, ujędrnia, rozbija tkankę tłuszczową i widocznie zmniejsza cellulit.
ˇ Zabieg z algami - algi wzmacniają metabolizm, przyśpieszają przepływ krwi, ujędrniają i wygładzają skórę dostarczając skórze dużo cennych mikroelementów. Jest to doskonałe źródło minerałów i aminokwasów. Odżywiają i nawilżają skórę, pomagają usunąć nadmiar wody. Po nałożeniu na ciało papki z alg, ciało przykrywane jest folią i zawijane w koc elektryczny - celem wzmocnienia działania tych roślin. Już po jednym zabiegu widoczne są efekty.
ˇ Wibrosauna - wyglądem przypominająca łóżko do opalania. Łóżko podczas drgania masuje ciepłym powietrzem około (40 stopni Celsjusza) Twoje ciało masując je mechanicznie. Po takim zabiegu naczynia krwionośne są otwarte i podatne na działanie kremów zwalczających cellulit. Mechaniczny aparat do masażu, jakim jest wibrosauna nie jest polecany osobom mającym problemy z rozszerzonymi naczynkami.
ˇ Zabieg firmy Thalgo - Na ciało nakłada się maskę oziębiającą i ogrzewającą, która ma za zadanie rozgrzać miejsca , w których odkłada się tkanka tłuszczowa, a więc pośladki, uda, brzuch. Maska oziębiająca ma na celu pojędrnić skórę w miejscach, które zwiotczały.
ˇ Laser - pomaga wygładzić skórę i zlikwidować obrzęki. Jest to niezwykle pomocny zabieg w walce z cellulitem III stopnia. Kosmetyczka przykłada laser do czystej skóry, uprzednio potraktowanej peelingiem i włącza promień.
Copyright 2005 Dieta.a51pl
Health, diets, lose weight. Diety i odchudzanie Jak schudnąć - diety i odchudzanie.
Jak schudnąć - szybkie diety
Jak schudnąć - diety, odchudanie - poradnik.